Hoolekogu

 

Esindatav rühm Nimi Kontakt
Tipp ja Täpp Kadri Alamaa kadrialamaa1@gmail.com
Lepatriinud Varje Melts varjekesekene@hot.ee
Liblikad Raido Looring raido.looring@mail.ee
Sipsikud Ragne Pirsi ragne.pirsi@gmail.com
Pipid Triin Laur triinlaur91@gmail.com
Mesimummid Jane Semenov janesemenov@gmail.com
Päikesekesed Triin Karotam  tkarotam@gmail.com
Nurmenukud Terli Krikuhhin terli.krikuhhin@gmail.com
Naksitrallid Kadi Pärna parnakadi@gmail.com
Pesamuna õpetajate esindaja Kaie Pihelgas pihelgaskaie@gmail.com
Nurmenukkude õpetajate esindaja Marika Aija marikaaija@hot.ee
Naksitrallide õpetajate esindaja Maia Link minake@hot.ee
Põhja-Pärnumaa valla esindaja Olga Kaljuste olga.kaljuste@pparnumaa.ee

Hoolekogu koosoleku protokoll 12.01.2022

HOOLEKOGU KOOSOLEKU PROTOKOLL 03.02.2020