Hoolekogu

 

Esindatav rühm Nimi Kontakt
Tipp ja Täpp Krista Vahenurm krista.vahenurm@gmail.com
Lepatriinud Andrus Kumel kumel.andrus@gmail.com
Liblikad Merit Liik merit.koit.002@mail.ee 
Mesimummid Jane Semenov jane.semenov@gmail.com
Pipid Irma Tasane irmatasane@gmail.com
Päiksekesed Triin Karotam  tkarotam@gmail.com
Sipsikud Ragne Pirsi ragne.pirsi@gmail.com
Õpetajate esindaja Kaie Pihelgas pihelgaskaie@gmail.com
Põhja-Pärnumaa valla esindaja Marina Simm marinasimm@gmail.com

HOOLEKOGU KOOSOLEKU PROTOKOLL 03.02.2020