Üritused 2021/2022

AEG  KELL  SÜNDMUS  KORRALDAJA OSALEJA
SEPTEMBER
1.-30. Kolimisjärgne sisseseadmine Kogu Pärnu-Jaagupi maja personal Kogu Pärnu-Jaagupi maja personal
08. 13.15 Pedagoogiline nõukogu direktor, õppejuht õpetajad
 

09.

 

 

Sügisene spordipäev Liikumisõpetaja Pipid ja Päikesekesed
20. 13.00 Diabeedi koolitus direktor, tervisedendaja Pärnu-Jaagupi maja personal
OKTOOBER
1 11.00 Ehitusjärgne avamispidu ja lasteaia 35.sünnipäeva tähistamine juhtkond kogu asutuse personal ja lapsed, hoolekogu esindajad, endised töötajad, külalised
 4  11.30 Valla esindajate ringkäik ja tänuüritus juhtkond vallavalitsus ja juhtkond
 7  16.00 Vallas õpetajate päeva tähistamine vallavalitsus pedagoogiline perssonal
11 11.00 Sügistrall Rühmaõpetajad Lepatriinud

Tipid-Täpid

12 13.15 Pedagoogiline nõukogu õppejuht õpetajad
12 Sipsikute Lastevanemate koosolek Rühmaõpetajad Sipsikute lapsevanemad
13 10.00 Väike esmaabiandja tervisedendaja Päikesekesed ja Liblikad
14 10.00 Koolitus “Nüüdisaegset õpikäsitust toetava töökorralduse juurutamine“ Maakondlik ühendus Direktor

õppejuht

18 9.15 Tunded ja turvalisus tervisedendaja Liblikad
19 10.00 Tunded ja turvalisus tervisedendaja Pipid
19 16.15 Pipide Lastevanemate koosolek Rühmaõpetajad Pipide lapsevanemad
21 17.15 Päikesekeste lastevanemate koosolek Rühmaõpetajad Päikesekeste lapsevanemad
25 10.00 Laste jooga tervisedendaja
26 13.15 töökoosolek Õppejuht

Õppegrupi juht

õpetajad
26 17.15 Mesimummide lastevanemate koosolek Rühmaõpetajad Mesimummide lapsevanemad
NOVEMBER
 4  9.00 Code week õpituba Õpetaja Aile ja koolilastega (edasi lükatud)

 

 Õppejuht  Koolieelikud
 8 Jänese elu metsas Rühmaõpetajad Lepatriinud

Tipid-Täpid

16 16.15 Isadepäeva üritus õues (jääb ära) Rühmaõpetajad Pipid ja Pipide lapsevanemad
17 11.30 Tuleohutuskoolitus Majandusjuhataja Kogu Pesamuna personal
18 9.30 Lepatriinu teatri etendus „Prügikoll“ (edasi lükatud) õppejuht Rühmad
23 9.00 Lipusüsteemi koolitus (zoomis) tervisedendaja Pedagoogiline personal
29 9.00 I Advendi tähistamine Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Rühmad
DETSEMBER 
6  9.00 II Advendi tähistamine Õppejuht, muusikaõpetaja Rühmad
13 9.00  III Advendi tähistamine Õppejuht, muusikaõpetaja Rühmad
13 10.00 Lepatriinude rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Lepatriinude rühm
13  16.00 Liblikate rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Liblikate  rühm
14  10.00 Tipp-Täppi  rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Tipp-Täpp rühm
14 13.00 Lugema ja kirjutama õppimine alushariduses Õppejuht õpetajad
15 10.00 Sipsikute rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Sipsikute rühm
15  15.30 Päikesekeste rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Päiksekeste rühm
20 11.00 Mesimummide rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Mesimummi rühm
20 15.00

 

Pipide rühma jõulukontsert Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Pipide rühm
20 16.00 Pesamuna lasteaia jõulutrall õpetajad Aiarühmad
21 10.00 Nurmenukkude rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Nurmenukkude rühm
22 10.00 Kildu Jõulumaa (väljasõit 8.00 Vahenurmest ja 8.15 Pesamuna juurest) rühmaõpetajad, õppejuht Vanemad rühmad valikuliselt
22 Naksitrallide rühma jõulupidu Rühmaõpetajad, muusikaõpetaja Naksitrallide rühm